Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Zamówienie z dostawą do domu zrealizowane, pizza pyszna.
Trochę długi czas oczekiwania ale po za tym było wszystko ok ,jedzenie ciepłe i smaczne jak zawsze
Bardzo dobra pizza
Polecam !!!
Pizza wędlug mnie niedopieczona tym razem
Polecam👌
Ok jak zwykle
Super 👌
Zbyt długi czas oczekiwania(przekroczony o pół godziny ) chociaż sama pizza bardzo smaczna.
zajebioza jak zawsze
Ok
Wszystko ok, smaczna pizza
Polecam!!!
Jedzenie pyszne ,ciepłe ,jak zwykle wszystko ok ,czas oczekiwania taki jak był podany ...
Smaczna pizza w przyzwoitej cenie. Polecam!
Super jedzenie, takiej pizzy np we Wrocławiu nie ma. I zawsze gdy będę w okolicy to Lawenda będzie pierwszym miejscem na liście do odchaczenia.
Kaja.
Wszystko dobrze
Jak zwykle wszystko smaczne i szybko dostarczone.Polecam
Pyszne
Wszystko ok , ciepłe i dobre jedzenie
Wszystko ok
super
Polecajka😊
pizza smaczna,mogło być szybciej.
Wszystko ok ,dobre ,ciepłe jedzenie dostawa w czasie ...
Było pysznie
Jak zwykle wszystko ok pyszne ciepłe jedzenie 😄
Wszystko super❤️
Pyszna 🍕
Super 🍕🍔🍟❣️
Polecam
Ok
Szybko, prosto bez problemu, trzeba było czekać chwilę ale wiadomo że weekend.
Super
Bardzo szybka dostawa. Pizza pyszna.
Najlepsza i niezawodna pizzernia
Pizza przepyszna 🍕🍕🍕
Zbyt długi czas oczekiwania na dostarczenie
Buen servicio
Wszystko jak zwykle smacznie i przed czasem 👍👍👍
Super 👌
Wszystko OK, jak zawsze
Super
Jak zwykle wszystko smaczne ...😄
szybko, smacznie i miłą obsługa
Super pizza
Polecam
Uważam że najlepsza pizzeria
Wszystko smaczne , dostawa w czasie .polecam 😄
Wszystko super!!! Najlepsza pizzeria😊
Pizza ogolnie dosc smaczna ale niestety jest to kolejny raz kiedy myla sie Panstwo w zamowieniu i przywiezli Panstwo inna polowke pizzy nic byla zamowiona.
Jak zwykle wszystko ok
Smacznie, szybko i tanio. Cóż chcieć więcej ? Polecam!
Super obsługa
Pizza super
Super
Wszystko super
Jedzenie ciepłe i smaczne ,dowód przez czasem ,miła obsługa.
Bardzo długi czas oczekiwania
Smacznie